East Athlete of the Year - Jake Biss (Shippensburg)
West Athlete of the Year - Malik Miller (IUP)
West First-Team
Armoni Foster (IUP)
Malik Miller (IUP)
John Paul Kromka (UPJ)
Miykah McIntosh (Mercyhurst)
Brent Pegram (Cal)
Micah Till (SRU)
Josh Wise (UPJ)
West Second-Team
DeAnte Cisero (Gannon)
Zyan Collins (Cal)
Nathan Davis (Seton Hill)
Cameron Gross (Mercyhurst)
Will Robinson Jr. (SRU)
Trey Staunch (Edinboro)
Frank Webb Jr. (Gannon)
West Defensive Player of the Year - John Paul Kromka (UPJ)
Freshman of the Year - Ethan Porterfield (IUP)
Coach of the Year - Gary Manchel (Mercyhurst)
East First-Team
Jake Biss (Ship)
John Castello (Ship)
Matt Cerruti (LH)
Robbie Heath (WCU)
Malik Jackson (WCU)
Christian Kelly (LH)
Thomas Lang (Shepherd)
East Second-Team
Tarojae Brake (Kutztown)
Wesley Butler (Kutztown)
Ky Mauras (Bloomsburg)
Caden Najdawi (Millersville)
James Sullivan (Millersville)
Kitt Najee Walls (ESU)
Khari Williams (Millersville)
East Defensive Player of the Year - Lamar Talley (Ship)
East Freshman of the Year - Robbie Heath (WCU)
East Coach of the Year - Chris Fite (Ship)
Honorary Member - Ryan Smith (ESU)
West Athlete of the Year - Malik Miller (IUP)
West First-Team
Armoni Foster (IUP)
Malik Miller (IUP)
John Paul Kromka (UPJ)
Miykah McIntosh (Mercyhurst)
Brent Pegram (Cal)
Micah Till (SRU)
Josh Wise (UPJ)
West Second-Team
DeAnte Cisero (Gannon)
Zyan Collins (Cal)
Nathan Davis (Seton Hill)
Cameron Gross (Mercyhurst)
Will Robinson Jr. (SRU)
Trey Staunch (Edinboro)
Frank Webb Jr. (Gannon)
West Defensive Player of the Year - John Paul Kromka (UPJ)
Freshman of the Year - Ethan Porterfield (IUP)
Coach of the Year - Gary Manchel (Mercyhurst)
East First-Team
Jake Biss (Ship)
John Castello (Ship)
Matt Cerruti (LH)
Robbie Heath (WCU)
Malik Jackson (WCU)
Christian Kelly (LH)
Thomas Lang (Shepherd)
East Second-Team
Tarojae Brake (Kutztown)
Wesley Butler (Kutztown)
Ky Mauras (Bloomsburg)
Caden Najdawi (Millersville)
James Sullivan (Millersville)
Kitt Najee Walls (ESU)
Khari Williams (Millersville)
East Defensive Player of the Year - Lamar Talley (Ship)
East Freshman of the Year - Robbie Heath (WCU)
East Coach of the Year - Chris Fite (Ship)
Honorary Member - Ryan Smith (ESU)
Comment