Bemidji State 43, Minot State 28
Minnesota State-Mankato 58, Concordia-St. Paul 10
Minnesota-Duluth 26, Minnesota State-Moorhead 21
Mary 49, Northern State 42
Sioux Falls 28, Augustana 26
Wayne State 38, Winona State 21
Southwest Minnesota State 20, Upper Iowa 14
==================================
Overall Standings
1. Augustana (4-1)
1. Minnesota-Duluth (4-1)
1. Minnesota State-Mankato (4-1)
1. Wayne State (4-1)
5. Bemidji State (3-2)
5. Northern State (3-2)
5. Sioux Falls (3-2)
5. Winona State (3-2)
9. Mary (2-3)
9. Minnesota State-Moorhead (2-3)
9. Southwest Minnesota State (2-3)
12. Concordia-St. Paul (1-4)
13. Minot State (0-5)
13. Upper Iowa (0-5)
North Division
1. Bemidji State (3-2, 1-0)
1. Mary (2-3, 1-0)
1. Minnesota-Duluth (4-1, 1-0)
4. Concordia-St. Paul (1-4, 0-0)
5. Minnesota State-Moorhead (2-3, 0-1)
5. Minot State (0-5, 0-1)
5. Northern State (3-2, 0-1)
South Division
1. Sioux Falls (3-2, 1-0)
1. Southwest Minnesota State (2-3, 1-0)
1. Wayne State (4-1, 1-0)
4. Minnesota State-Mankato (4-1, 0-0)
5. Augustana (4-1, 0-1)
5. Upper Iowa (0-5, 0-1)
5. Winona State (3-2, 0-1)
==================================
Games for Saturday, October 9
Bemidji State at Concordia-St. Paul (12:00)
Wayne State at Minnesota State-Mankato (1:00)
Upper Iowa at Augustana (1:00)
Northern State at Winona State (2:00)
Minnesota State-Moorhead at Minot State (2:00)
Minnesota-Duluth at Mary (2:00)
Sioux Falls at Southwest Minnesota State (5:00)
Minnesota State-Mankato 58, Concordia-St. Paul 10
Minnesota-Duluth 26, Minnesota State-Moorhead 21
Mary 49, Northern State 42
Sioux Falls 28, Augustana 26
Wayne State 38, Winona State 21
Southwest Minnesota State 20, Upper Iowa 14
==================================
Overall Standings
1. Augustana (4-1)
1. Minnesota-Duluth (4-1)
1. Minnesota State-Mankato (4-1)
1. Wayne State (4-1)
5. Bemidji State (3-2)
5. Northern State (3-2)
5. Sioux Falls (3-2)
5. Winona State (3-2)
9. Mary (2-3)
9. Minnesota State-Moorhead (2-3)
9. Southwest Minnesota State (2-3)
12. Concordia-St. Paul (1-4)
13. Minot State (0-5)
13. Upper Iowa (0-5)
North Division
1. Bemidji State (3-2, 1-0)
1. Mary (2-3, 1-0)
1. Minnesota-Duluth (4-1, 1-0)
4. Concordia-St. Paul (1-4, 0-0)
5. Minnesota State-Moorhead (2-3, 0-1)
5. Minot State (0-5, 0-1)
5. Northern State (3-2, 0-1)
South Division
1. Sioux Falls (3-2, 1-0)
1. Southwest Minnesota State (2-3, 1-0)
1. Wayne State (4-1, 1-0)
4. Minnesota State-Mankato (4-1, 0-0)
5. Augustana (4-1, 0-1)
5. Upper Iowa (0-5, 0-1)
5. Winona State (3-2, 0-1)
==================================
Games for Saturday, October 9
Bemidji State at Concordia-St. Paul (12:00)
Wayne State at Minnesota State-Mankato (1:00)
Upper Iowa at Augustana (1:00)
Northern State at Winona State (2:00)
Minnesota State-Moorhead at Minot State (2:00)
Minnesota-Duluth at Mary (2:00)
Sioux Falls at Southwest Minnesota State (5:00)