Minnesota State-Moorhead 24, Concordia-St. Paul 3
Bemidji State 36, Northern State 34
Minnesota-Duluth 41, Augustana 15
Winona State 40, Upper Iowa 12
Sioux Falls 38, Wayne State 17
Minnesota State-Mankato 52, Southwest Minnesota State 0
Mary 49, Minot State 31
===============================
Overall Standings
1. Augustana (8-2)
1. Bemidji State (8-2)
1. Minnesota-Duluth (8-2)
4. Northern State (7-3)
4. Sioux Falls (7-3)
6. Minnesota State-Mankato (6-4)
6. Wayne State (6-4)
6. Winona State (6-4)
9. Minnesota State-Moorhead (5-5)
10. Mary (4-6)
11. Southwest Minnesota State (2-8)
12. Concordia-St. Paul (1-9)
12. Minot State (1-9)
12. Upper Iowa (1-9)
North Division
1. Bemidji State (8-2, 5-0)
2. Minnesota-Duluth (8-2, 4-1)
3. Mary (4-6, 3-2)
3. Northern State (7-3, 3-2)
5. Minnesota State-Moorhead (5-5, 3-3)
6. Concordia-St. Paul (1-9, 0-5)
6. Minot State (1-9, 0-5)
South Division
1. Augustana (8-2, 4-1)
1. Sioux Falls (7-3, 4-1)
3. Winona State (6-4, 3-2)
4. Wayne State (6-4, 3-3)
5. Minnesota State-Mankato (6-4, 2-3)
6. Southwest Minnesota State (2-8, 1-4)
6. Upper Iowa (1-9, 1-4)
===============================
Games for Saturday, November 13
Concordia-St. Paul at Minot State (11:00)
Wayne State at Minnesota State-Moorhead (12:00)
Minnesota State-Mankato at Winona State (1:00)
Southwest Minnesota State at Augustana (1:00)
Northern State at Minnesota-Duluth (1:00)
Mary at Bemidji State (1:00)
Upper Iowa at Sioux Falls (1:00)
Bemidji State 36, Northern State 34
Minnesota-Duluth 41, Augustana 15
Winona State 40, Upper Iowa 12
Sioux Falls 38, Wayne State 17
Minnesota State-Mankato 52, Southwest Minnesota State 0
Mary 49, Minot State 31
===============================
Overall Standings
1. Augustana (8-2)
1. Bemidji State (8-2)
1. Minnesota-Duluth (8-2)
4. Northern State (7-3)
4. Sioux Falls (7-3)
6. Minnesota State-Mankato (6-4)
6. Wayne State (6-4)
6. Winona State (6-4)
9. Minnesota State-Moorhead (5-5)
10. Mary (4-6)
11. Southwest Minnesota State (2-8)
12. Concordia-St. Paul (1-9)
12. Minot State (1-9)
12. Upper Iowa (1-9)
North Division
1. Bemidji State (8-2, 5-0)
2. Minnesota-Duluth (8-2, 4-1)
3. Mary (4-6, 3-2)
3. Northern State (7-3, 3-2)
5. Minnesota State-Moorhead (5-5, 3-3)
6. Concordia-St. Paul (1-9, 0-5)
6. Minot State (1-9, 0-5)
South Division
1. Augustana (8-2, 4-1)
1. Sioux Falls (7-3, 4-1)
3. Winona State (6-4, 3-2)
4. Wayne State (6-4, 3-3)
5. Minnesota State-Mankato (6-4, 2-3)
6. Southwest Minnesota State (2-8, 1-4)
6. Upper Iowa (1-9, 1-4)
===============================
Games for Saturday, November 13
Concordia-St. Paul at Minot State (11:00)
Wayne State at Minnesota State-Moorhead (12:00)
Minnesota State-Mankato at Winona State (1:00)
Southwest Minnesota State at Augustana (1:00)
Northern State at Minnesota-Duluth (1:00)
Mary at Bemidji State (1:00)
Upper Iowa at Sioux Falls (1:00)