For those that want to bring out the crystal ball and follow their team to the playoffs. Here is some info from D2 Football Fan:
NSIC
Sioux Falls 7-1 (with a loss at Winona St 17-20)
vs. Minnesota St (6-2)
vs. Wayne St (6-2)
@ Upper Iowa (1-7)
Augustana 6-2 (losses vs SF 24-31 & Minnesota St 14-35)
@ Winona St (6-2)
vs. Minnesota Duluth (5-3)
@ SW Minnesota (4-4)
Minnesota St 6-2 (with losses to Winona St 14-38 & Augustana 27-31)
@ Sioux Falls (7-1)
vs SW Minnesota (4-4)
vs Winona St (6-2)
Bemidji St 6-2 (with losses to Minnesota St 34-37 & Augustana 29-30 in weeks 1 & 2)
@ SW Minnesota (4-4)
vs Northern St (5-3)
@ Mary (1-7)
Wayne St 6-2 (with losses to Winona St 14-38 & Augustana 27-31)
vs Upper Iowa (1-7)
@ Sioux Falls (7-1)
vs MSU Moorhead (4-4)
Winona St 6-2 (with losses to Bemidji St 24-34 & Northern St 21-42)
vs Augustana (6-2)
@ Upper Iowa (1-7)
@ Minnesota St (6-2)
RMAC
Colorado School of Mines 6-2 (with losses to GVSU 22-25 & Angelo St 27-30 in OT in weeks 1&2)
@ Western Colorado (5-3)
@ NMHU (3-4)
vs Fort Lewis (0-8)
Western Colorado 5-3 (with losses to WT A&M 6-44, UTPB 31-34 in OT & SD School of Mines 10-38)
vs Colorado School of Mines (6-2)
@ Fort Lewis (0-8)
vs Adams St (2-6)
Colorado St Pueblo 5-3 (with losses to GVSU 10-35, Western CO 10-17 & Colorado Mines 17-45)
@ Colorado Mesa (2-5)
vs SD School of Mines (4-3)
@ Black Hills State (5-3)
LSC
Angelo St 8-0
@ Simon Fraser (0-5)
vs Central Washington (4-3)
@ Midwestern St (4-4)
Texas A&M Kingsville 7-1 (with loss to Angelo St )
@ Central Washington (4-3)
vs Midwestern St (4-4)
vs W Oregon (4-4)
West Texas A&M 5-3 (with losses to TAM Kingsville 24-31, Angelo St 14-34 & W Oregon 13-27)
@ W New Mexico (3-4)
vs E New Mexico (2-6)
@ Simon Fraser (0-5)
NSIC
Sioux Falls 7-1 (with a loss at Winona St 17-20)
vs. Minnesota St (6-2)
vs. Wayne St (6-2)
@ Upper Iowa (1-7)
Augustana 6-2 (losses vs SF 24-31 & Minnesota St 14-35)
@ Winona St (6-2)
vs. Minnesota Duluth (5-3)
@ SW Minnesota (4-4)
Minnesota St 6-2 (with losses to Winona St 14-38 & Augustana 27-31)
@ Sioux Falls (7-1)
vs SW Minnesota (4-4)
vs Winona St (6-2)
Bemidji St 6-2 (with losses to Minnesota St 34-37 & Augustana 29-30 in weeks 1 & 2)
@ SW Minnesota (4-4)
vs Northern St (5-3)
@ Mary (1-7)
Wayne St 6-2 (with losses to Winona St 14-38 & Augustana 27-31)
vs Upper Iowa (1-7)
@ Sioux Falls (7-1)
vs MSU Moorhead (4-4)
Winona St 6-2 (with losses to Bemidji St 24-34 & Northern St 21-42)
vs Augustana (6-2)
@ Upper Iowa (1-7)
@ Minnesota St (6-2)
RMAC
Colorado School of Mines 6-2 (with losses to GVSU 22-25 & Angelo St 27-30 in OT in weeks 1&2)
@ Western Colorado (5-3)
@ NMHU (3-4)
vs Fort Lewis (0-8)
Western Colorado 5-3 (with losses to WT A&M 6-44, UTPB 31-34 in OT & SD School of Mines 10-38)
vs Colorado School of Mines (6-2)
@ Fort Lewis (0-8)
vs Adams St (2-6)
Colorado St Pueblo 5-3 (with losses to GVSU 10-35, Western CO 10-17 & Colorado Mines 17-45)
@ Colorado Mesa (2-5)
vs SD School of Mines (4-3)
@ Black Hills State (5-3)
LSC
Angelo St 8-0
@ Simon Fraser (0-5)
vs Central Washington (4-3)
@ Midwestern St (4-4)
Texas A&M Kingsville 7-1 (with loss to Angelo St )
@ Central Washington (4-3)
vs Midwestern St (4-4)
vs W Oregon (4-4)
West Texas A&M 5-3 (with losses to TAM Kingsville 24-31, Angelo St 14-34 & W Oregon 13-27)
@ W New Mexico (3-4)
vs E New Mexico (2-6)
@ Simon Fraser (0-5)
Comment