Concordia-St. Paul 24, Bemidji State 23 (OT)
Augustana 51, Minot State 6
Winona State 38, St. Cloud State 17
Upper Iowa 23, Minnesota-Duluth 13
Minnesota State-Moorhead 23, Southwest Minnesota State 14
Sioux Falls 35, Northern State 13
Wayne State 26, Mary 23
Minnesota State-Mankato 81, Minnesota-Crookston 0
==================================
Overall
1. Minnesota State-Mankato (8-0)
2. Augustana (6-2)
2. Sioux Falls (6-2)
2. Winona State (6-2)
5. Bemidji State (5-3)
5. Concordia-St. Paul (5-3)
5. Minnesota-Duluth (5-3)
8. Minnesota State-Moorhead (4-4)
8. Northern State (4-4)
10. Minot State (3-5)
10. Southwest Minnesota State (3-5)
10. St. Cloud State (3-5)
10. Wayne State (3-5)
14. Upper Iowa (2-6)
15. Mary (1-7)
16. Minnesota-Crookston (0-8)
North Division
1. Minnesota-Duluth (5-3, 4-0)
2. Bemidji State (5-3, 3-1)
2. Minnesota State-Moorhead (4-4, 3-1)
4. Minot State (3-5, 2-2)
4. Northern State (4-4, 2-2)
4. St. Cloud State (3-5, 2-2)
7. Mary (1-7, 0-4)
7. Minnesota-Crookston (0-8, 0-4)
South Division
1. Minnesota State-Mankato (8-0, 4-0)
2. Augustana (6-2, 3-1)
2. Concordia-St. Paul (5-3, 3-1)
4. Sioux Falls (6-2, 2-2)
4. Winona State (6-2, 2-2)
6. Southwest Minnesota State (3-5, 1-3)
6. Wayne State (3-5, 1-3)
8. Upper Iowa (2-6, 0-4)
==================================
Games for Saturday, November 2
12:00 p.m.
Wayne State at Minnesota State-Mankato
Sioux Falls at Upper Iowa
1:00 p.m.
Winona State Southwest Minnesota State
St. Cloud State at Bemidji State
Minnesota-Crookston at Minnesota-Duluth
Mary at Northern State
Concordia-St. Paul at Augustana
2:00 p.m.
Minnesota State-Moorhead at Minot State
Augustana 51, Minot State 6
Winona State 38, St. Cloud State 17
Upper Iowa 23, Minnesota-Duluth 13
Minnesota State-Moorhead 23, Southwest Minnesota State 14
Sioux Falls 35, Northern State 13
Wayne State 26, Mary 23
Minnesota State-Mankato 81, Minnesota-Crookston 0
==================================
Overall
1. Minnesota State-Mankato (8-0)
2. Augustana (6-2)
2. Sioux Falls (6-2)
2. Winona State (6-2)
5. Bemidji State (5-3)
5. Concordia-St. Paul (5-3)
5. Minnesota-Duluth (5-3)
8. Minnesota State-Moorhead (4-4)
8. Northern State (4-4)
10. Minot State (3-5)
10. Southwest Minnesota State (3-5)
10. St. Cloud State (3-5)
10. Wayne State (3-5)
14. Upper Iowa (2-6)
15. Mary (1-7)
16. Minnesota-Crookston (0-8)
North Division
1. Minnesota-Duluth (5-3, 4-0)
2. Bemidji State (5-3, 3-1)
2. Minnesota State-Moorhead (4-4, 3-1)
4. Minot State (3-5, 2-2)
4. Northern State (4-4, 2-2)
4. St. Cloud State (3-5, 2-2)
7. Mary (1-7, 0-4)
7. Minnesota-Crookston (0-8, 0-4)
South Division
1. Minnesota State-Mankato (8-0, 4-0)
2. Augustana (6-2, 3-1)
2. Concordia-St. Paul (5-3, 3-1)
4. Sioux Falls (6-2, 2-2)
4. Winona State (6-2, 2-2)
6. Southwest Minnesota State (3-5, 1-3)
6. Wayne State (3-5, 1-3)
8. Upper Iowa (2-6, 0-4)
==================================
Games for Saturday, November 2
12:00 p.m.
Wayne State at Minnesota State-Mankato
Sioux Falls at Upper Iowa
1:00 p.m.
Winona State Southwest Minnesota State
St. Cloud State at Bemidji State
Minnesota-Crookston at Minnesota-Duluth
Mary at Northern State
Concordia-St. Paul at Augustana
2:00 p.m.
Minnesota State-Moorhead at Minot State
Comment